Szanowne Panie! Szanowni Panowie!

Pragniemy zaprosić Państwa na organizowany przez Galerię Sztuki Arkady oraz Towarzystwo Przyjaciół Tomaszowa Mazowieckiego koncert kabaretu Piwnicy pod Baranami poświęcony pamięci Ewy Demarczyk, która w tym roku obchodziłaby 80-te urodziny.

Koncert będzie subtelnym hołdem złożonym zmarłej rok temu artystce przez przyjaciół z Piwnicy pod Baranami i przez Tomaszów, miasto - symbol nostalgicznych, intymnych powrotów., który tak wiele jej zawdzięcza. Podczas koncertu usłyszymy piosenki Ewy Demarczyk w wykonaniu jej piwnicznych przyjaciół oraz najsłynniejsze pieśni i hymny z okresu 65 lat działalności Piwnicy. Wydarzenie wpisuje się w obchody 50-lecia działalności kulturalnej Arkad i z pewnością dostarczy wielu niezapomnianych przeżyć i emocji oraz na długo zapadnie w Państwa pamięć. Bo czyż nie jest tak, że każdy ma w życiu swój Tomaszów?

 

Koncert odbędzie się w czwartek 28. października o godz. 19:00 w Powiatowym Centrum Animacji Społecznej przy ul Farbiarskiej. Impreza jest współfinansowana przez Samorząd Województwa Łódzkiego, nad którą honorowy patronat objął Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego. Zaproszenia dostępne w siedzibie Galerii Arkady przy ulicy Rzeźniczej.

plakat piwnica maly.jpg