SZTUKA OBOK NAS

 

 

Jeśli znalazłeś się na naszej stronie zapewne jesteś osobą doceniającą piękno, zainteresowaną posiadaniem rzeczy nieprzeciętnych. Chcemy Cię więc przekonać, że już czas na sprawienie sobie tej niezwykłej przyjemności jaką jest przebywanie wśród obrazów niezwykłych twórców również na co dzień.

 

Niektórzy uzupełniają swoje kolekcje, inni upiększają mieszkanie, czy biuro, dla części to inwestycja lub piękny niezwykły prezent. Powiedzmy to śmiało - każdy powód jest dobry, by kupować polską sztukę!

 

Jeśli Twoja wiedza o sztuce jest powierzchowna, lub jesteś początkującym kolekcjonerem niezwykłości… dobrze trafiłeś! Pomożemy Ci w wyborze, polecimy i sprawimy, że zakup będzie udany. 

 

Pamiętaj!!! Dzieło sztuki nie jest przedmiotem, który pewnego dnia postanowisz wyrzucić. Jest to nabytek, który z czasem zyskuje na wartości, który przekażesz dzieciom, lub za kilka lat sprzedasz z zyskiem. 

 

 

MASZ WĄTPLIWOŚCI? 

 

NIE MUSISZ BYĆ ZNAWCĄ SZTUKI, ABY JĄ KUPOWAĆ

To normalne, że czasem możesz czuć się zdezorientowany. Wybór jest ogromny. To nic złego, że chcesz dopasować dzieło sztuki do siebie. To właśnie Tobie ma się ono podobać! To ty będziesz z nim przebywać. Przyjdź na wernisaż, porozmawiaj z artystą… Jest to dobry początek. Jeśli jednak trafisz na obraz dla siebie na pewno będziesz o tym wiedział.

 

CZASEM NIE WIESZ „O CO W TYM CHODZI”

Żaden z artystów nie zostawia „instrukcji obsługi” do własnych obrazów. Dzieła sztuki odbieraj emocjonalnie, bo to właśnie Twoja interpretacja jest tą właściwą. Parafrazując: „Obraz jaki jest, każdy widzi”.

 

LICZY SIĘ TWÓJ GUST I TWOJA OPINIA

Nie sugeruj się czyimś zdaniem. Lubisz pejzaże? Świetnie! Wolisz abstrakcję, jednak obawiasz się braku zrozumienia ze strony bliskich? - Nieważne. To twój obraz - musisz więc być pewien, że podoba się właśnie tobie! 

 

KUPIĆ ORYGINAŁ 

To nic trudnego kupić wydruk na płótnie w jednej z dużych sieci handlowych - proste i bezpieczne. Jednak czy da ci to satysfakcję? Czy może spotkasz za chwilę na tę samą ozdobę u kogoś innego? 

Bądź oryginalny! Stać cię na niepowtarzalność. Często możesz kupić świetny rysunek lub grafikę w cenie wydruku. 

 

STAĆ CIĘ NA PRAWDZIWĄ SZTUKĘ!

Wydaje ci się, że na prawdziwe dzieła sztuki mogą pozwolić sobie tylko nieliczni? Na szczęście jest inaczej - na rynku jest wiele bardzo dobrych dzieł tworzonych przez profesjonalnych artystów, które są osiągalne w całkiem przystępnych cenach. 

 

 

 

Poszukaj, sprawdź i zakochaj się w sztuce… nie będziesz zawiedziony.